Buradasınız: ANASAYFA HABERLER Haber Kategori Brickcom IP Kameralar

Brickcom IP Kameralar PDF Yazdır e-Posta
Salı, 30 Kasım 2010 12:47
Brickcom-cube-camera

CB-100A / WCB-100A       Megapixel Cube Network (IP) Kamera

Brickcom ’un Kompakt CB-100A/ WCB-100A cube network serisi ürünleri, müstakil konutlar ve küçük işletmeler için yüksek kalitede video izleme çözümü sağlar. Webcam’lerim aksine bu kameraları bilgisayara kablo ile bağlamak zorunda değilsiniz.· EasyLinkTMözelliği sayesinde CB-100A/ WCB-100A IP kameralar, ev veya işyerindeki mevcut network ortamı üzerinden ve kameraları uygun yerlere monte ederek görüntülerini izlemek mümkündür.Bu kamera kullanıcı dostu ve eşsiz tasarımı ile teknik donanımı olmayan biri için bile kolay kullanım imkânı sağlar. Canlı video izleme, çift yönlü ses iletişimi her türlü browser ’da izleme, yerel ağ bağlantısı· (LAN), veya 3G mobil cihazlar ile iletişimi mümkün kılar. Kablosuz özelliği her türkü yere cihazı monte etmeyi sağlar. CB-100A/ WCB-100A belirleyici özellikleri ve estetik tasarımı cihazı her türlü ev ve Office ortamında kullanmayı mümkün kılar.Gelişmiş özellikleri ile CB-100A/ WCB-100A çok farklı uygulamalarda kullanılabilir. Kullanıcılar aile fertlerini, evcil hayvanlarını, ofislerini, değerli eşyalarını ve mallarını izleyebilir.

evcil-hayvan-izleme            

Evcil Hayvanların izlenmesi – Hareket algılama özelliği, ev sahibi evde yokken evcil hayvanının girmesini istemediği yasak alanlar tanımlar. Kamera yasak alanlara girişi fark ettiğinde daha önce kayıtlı ev sahibinin sesi kamera hoparlöründen duyulur. Ayrıca bu durum ev sahibine mail veya MMS ile de yollanır.


ev-izleme    

Konut ve Rezidans izleme – Ev sahipleri evde yokken değerli eşyaları ve malları için endişelenirler. CB-100A/ WCB-100A bütünleşmiş PIR detektöre sahiptir ve evdeki şüpheli hareketleri algılayabilir. Evde hareket algılandığında kamera üzerindeki LED tetiklenir ve anlık resim çekilerek kullanıcıya mail veya MMS ile mesaj yollanır.

 

bebek-izleme          

Çocuk ve Yaşlı Kişilerin Güvenliği – Çoğu zaman çocuklarımızın veya yaşlı akrabalarımız güvenliği için kaygı duyarız.  CB-100A/ WCB-100A kamera ile sevdiklerinizi canlı izleyebilir ve karşılıklı konuşarak takip edebilirsiniz.


is-yeri-izleme       

Küçük Ofis Uygulamaları – Ofisler için uygun fiyatlı ve kurulumu kolay bir güvenlik sistemidir.  CB-100A/ WCB-100A  EasyConfig yazılımı ile kapsamlı teknik bilgi gerektirmeden herkes tarafından kurulup, yapılandırılabilir.


Son Güncelleme: Perşembe, 06 Ekim 2011 21:55